1 komentārs

Ventspilī trīs opozīcijas partijas noraizējušās par iespējamu vēlēšanu rezultātu ietekmēšanu. Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) lūgta atļauja vēlēšanas novērot pastiprinātā režīmā.

Lielāko opozīcijas partiju apvienotā saraksta līderis Ģirts Valdis Kristovskis TV3 Ziņām skaidroja, ka viņam radušās šaubas par Ventspils vietējās vēlēšanu komisijas objektivitāti pēc tam, kad tā, viņaprāt, nopludinājusi ziņas par tehniskām kļūmēm Kristovska vadītajā vēlēšanu sarakstā. Vietējā avīze “Ventas Balss” tās publicējusi neglaimojošā komentārā.

Ģirts Valdis Kristovskis
VENTSPILS DOMES DEPUTĀTA AMATA KANDIDĀTS (VIENOTĪBA, LRA, NA)

Es domāju, ka vēlēšanu komisijai ir jāstrādā un jāpalīdz, ja gadījumā saraksta iesniegšanas procesā ir kādas problēmas – nepareizs personas kods vai gadījumā īsais vai garais burts ir kļūdaini ierakstīts. Bet vai tāpēc ir par to publiski jāņirgājas masu medijos? Nu tas jau parāda, cik tendencioza, neprofesionāla un vienos vārtos spēlējoša ir šī Ventspils vēlēšanu komisija.

Ventspils vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Baiba Līdaka gan pārmetumus noliedza. Viņa esot Kristovskim par notikušo vairākkārt arī atvainojusies, bet, kas informāciju par viņa saraksta nepilnībām nopludinājis “Ventas Balsij”, viņai neesot zināms.

Baiba Līdaka
VENTSPILS VĒLĒŠANU KOMISIJAS PRIEKŠSĒDĒTĀJA

Vēlēšanu komisija dara savu darbu, tas, kas viņai jādara ir. Nu, ja kādam kaut kas “rādās” vai “šķiet”, es atvainojos, notiek vēlēšanas, – viņi var sūtīt savus novērotājus, novērot, kā strādā komisija, nu lūdzu!

Mēģinājumus manipulēt vēlēšanu procesu aģentūrai LETA noliedzis arī pašreizējais Ventspils vadītājs Aivars Lembergs.

TOP komentāri

  • Alise
    0 0 0

    Alise

    Priecājos, kā kāds beidzot ir iedrošinājies stāties pretī tam,kas notiek Ventspilī! Vēlu veiksmi Kristovskim!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl