Komentāri

Pašvaldību vēlēšanu rezultāts galvaspilsētā Rīgā ir intriga, atzīst politologs Ivars Ījabs. Eksperts norāda, – viņš pats neuzskata, ka ir pavisam droši tas, ka Nils Ušakovs atgriezīsies Rīgas mēra krēslā.

“Patlaban neizlēmušo [par kuru partiju balsot – red.] cilvēku skaits ir krities. Turklāt Ušakovam par skādi, tas ir pamatīgi krities uz tā dēvēto “latviešu partiju” rēķina, kuras ieguvušas diezgan daudz atbalstītāju,” norāda Ījabs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – partiju reitingi Rīgā patlaban liecina, ka Ušakova izredzes saglabāt mēra amatu strauji rūk. Proti, partijas ”Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai” atbalstītāju skaits kopš februāra ir samazinājies no 46,2% līdz 40,4%. Tikmēr tiešajiem konkurentiem – piecām labējām partijām – reitings ir pieaudzis visai būtiski, galvenokārt uz to vēlētāju rēķina, kas gada sākumā vēl nebija izlēmuši, par ko balsot.

Video!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl