Komentāri

Ir noslēgusies sarakstu iesniegšana šā gada pašvaldību vēlēšanām. Lielākās kaislības, kā ierasts, gaidāmas Rīgā, kur iesniegti 11 saraksti, taču vēl vairāk sarakstu iesniegts arī Ķekavas novadā, Daugavpilī un Jūrmalā. LNT ziņu dienests šonedēļ pastiprināti pievērsies Vidzemei.

Patlaban apkopotā informācija liecina, ka kopumā iesniegti 586 saraksti un deputāta krēslā vēlas sēsties 8866 kandidāti. Lai gan dažos novados potenciālie deputāti sākotnēji bija visai kūtri, pēdējā dienā tomēr visos novados iesniegts vismaz viens saraksts. Tiesa, pašvaldībās, kur tā arī paliks tikai viens saraksts, tiks dots papildu laiks, lai varētu pieteikties vēl kāds kandidāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vidzemē, neņemot vērā Pierīgu, saskaņā ar līdz šim zināmo informāciju kopumā iesniegti 136 saraksti, kuros ir 1991 kandidāts.

Visvairāk sarakstu ir Ogres un Burtnieku novadā, kur vēlētāji varēs izvēlēties no vismaz deviņiem sarakstiem, kā arī Limbažu, Madonas un Ķeguma novadā, kur ir astoņi saraksti.

No Saeimā pārstāvētajām partijām visvairāk pašvaldību Vidzemē nolūkojušas Zaļo un zemnieku savienība vai tās sastāvā ietilpstošās partijas, ”Vienotība” un Nacionālā apvienība. Turpat netālu ir arī Latvijas Reģionu apvienība vai tās sastāvā esošās Vidzemes partija un “Reģionu alianse”. Iepriekšējās vēlēšanās katrai no šīm partijām izdevās plūkt uzvaras laurus kādā no Vidzemes pašvaldībām, taču daudzviet tie pienācās arī reģionālajām partijām.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl