Vējonis: Valsts nekad nebūs pabeigta

0 Komentāru
Vējonis: Valsts nekad nebūs pabeigta
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Valsts nekad nebūs pabeigta un katram ik brīdi ir jābūt gatavam iestāties par savu Latviju un mūsu vērtībām, Latvijas Republikas valstiskā statusa pieņemšanas 27.gadadienā uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Viņš norādīja, ka pirms 27 gadiem piepildījām Latvijas patriotu pusgadsimtu loloto sapni – atguvām brīvību un valsts neatkarību. Latvijas Augstākās padomes balsojums 1991.gada 21.augustā vainagoja tautas cīņu par savu valsti.

“Toreiz daudziem varēja šķist, ka galvenais ir paveikts – mums atkal ir sava valsts. Atskatoties uz aizvadītajiem gadiem pēc vēsturiskā Augstākās padomes balsojuma, drīzāk gan jāsaka, ka tas bija tikai jauns sākums un jauna iespēja mums visiem kopā veidot savu Latviju. Valsts nekad nebūs pabeigta. Katru dienu mums ir iespēja godprātīgi strādāt Latvijas labā, īstenot šeit savus sapņus un veidot ideālo Latviju, ar kuru lepoties. Mēs nedrīkstam apstāties un samierināties ar jau sasniegto, kad ir iespējams izdarīt vēl vairāk,” pauda Vējonis.

Valsts prezidents uzsvēra, ka pašiem sava valsts un neatkarība nav pašsaprotamas lietas. Katram ik brīdi ir jābūt gatavam iestāties par savu Latviju un mūsu vērtībām – demokrātiju, tiesiskumu un cilvēka tiesībām.

“Mēs nedrīkstam palikt malā un cerēt, ka Latviju ikdienā veidos un aizstāvēs citi. Tikai mēs paši varam izveidot stipru Latviju, kurā vēl daudzus gadu desmitus un simtus skaļi skanēs latviešu valoda un virs galvām plīvos sarkanbaltsarkanais karogs,” sacīja Vējonis.

0 Komentāru