Vējonis stāsta anekdoti par Čapajevu un Petjku

Komentāri

”Stāv ierinda, un Čapajevs dod uzdevumus saviem ierindniekiem, ka ir jādodas uzbrukumā. Mums ir jāieņem Baltās armijas bruņumašīna. Uz bruņumašīnas atrodas rācija. Petjka ceļ roku un prasa: ”Čapajeva kungs, tā rācija uz tranzistoriem vai lampām? Čapajevs atbild: ”Sevišķi stulbiem atkārtoju, rācija ir uz bruņutransportiera,” šādu joku 1. aprīlī bija sagatavojis aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Joku dienā, 1. aprīlī, telekanāla LNT raidījuma 900 sekundes 1. aprīlī aptaujāja Latvijas redzamākos politiķus, uzdodot vienu kodolīgu jautājumu – pastāstiet kādu labu, smieklīgu joku. Satiksmes ministrs Anrijs Matīss stāstīja jociņu par motociklistu, bet labklājības ministrs Uldis Augulis pievērsās mazliet pikantākai tēmai – sievas, vīra un santehniķa attiecībām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl