Vējonis izsaka līdzjūtību Briselē bojāgājušo un cietušo tuviniekiem

0 Komentāru
Vējonis izsaka līdzjūtību Briselē bojāgājušo un cietušo tuviniekiem
LETA

“Latvija kategoriski nosoda šodien, 22. martā, notikušos terora aktus Briselē. Šādai rīcībai nav attaisnojuma un tā grauj pamatvērtības, kurās balstās demokrātiska sabiedrība. Diemžēl šis tik īsā laikā ir vēl viens atgādinājums, ka terorisms mūsu gadsimtā ir viens no lielākajiem izaicinājumiem katras valsts un visas pasaules drošībai, un mums kopā visiem spēkiem jācīnās pret to,” pauž Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents izsaka visdziļāko līdzjūtību sprādzienos Beļģijā bojāgājušo ģimenēm, tuviniekiem, draugiem un visai Beļģijas tautai un novēl pēc iespējas drīzu atveseļošanos traģiskajos notikumos ievainotajiem.

“Traģiskie notikumi Briselē vēlreiz apliecina, ka mūsu pieņemtie lēmumi iekšējās un ārējās drošības stiprināšanai ir pareizi soļi un darbs šajā virzienā ir jāturpina,” akcentē Raimonds Vējonis.

Saskaņā ar Iekšlietu ministra sniegto informāciju terorisma draudu līmenis Latvijā saglabājas zems.

Pēc Briseles sprādzieniem Drošības policija informē par draudu līmeni Latvijā

Saistībā ar traģiskajiem notikumiem Briselē Latvijas Drošības policija informē, ka terorisma draudu līmenis Latvijā joprojām ir salīdzinoši zems.

Drošības policijas rīcībā nav informācijas, kas liecinātu par nepieciešamību paaugstināt terorisma draudu līmeni atsevišķos objektos vai valstī kopumā.Vienlaikus Drošības policija preventīvos nolūkos sniedz konsultācijas kritiskās infrastruktūras objektu amatpersonām, kuras ir atbildīgas par fiziskās drošības pasākumiem.
0 Komentāru