Vējonis par Gruziju un ”Citadeli”: Lūdzu mani tur nepīt iekšā

1 komentārs
Vējonis par Gruziju un ”Citadeli”: Lūdzu mani tur nepīt iekšā

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, kurš piedalījās braucienā uz Gruziju kopā ar citiem ”Vienotības” politiķiem un potenciālo bankas ”Citadele” pārstāvi, lūdza viņu šajā skandālā ”nepīt iekšā”.

”Sarunās par bankas pārdošanu neesmu piedalījies. Lūdzu mani tur nepīt iekšā,” pirmsvēlēšanu duelī raidījumā ”900 sekundes” pauda R. Vējonis.

Viņš arī norādīja, ka ik gadu augusta sākumā dodas atvaļinājumā, svinēt savu kāzu gadadienu, un šis brauciens bija līdzīgs citu gadu braucieniem.

Jau ziņots, ka Raimonds Vējonis un bankas ”Citadele” pircēja –  ASV investīciju fonda ”Ripplewood Holdings” oficiālais pārstāvis Valdis Siksnis šovasar devās kopīgā braucienā uz Gruziju. Tas notika tieši laikā, kad izšķīrās ”Citadeles” pārdošanas cena. Braucienā piedalījās arī citi ”Vienotības” politiķi, piemēram, bijušais Ministru prezidents Valdis Dombrovskis. Brauciena dalībnieki noliedz, ka Gruzijā būtu apsprieduši ”Citadeles” pārdošanu. Viņi stāsta, ka turp devušies atvaļinājumā un tas, ka visi bijuši vienā lidmašīnā, esot tikai sakritība.