1 komentārs
Vējonis: Mēs nosodām Kohvera notiesāšanu un palīdzēsim Igaunijai
Foto: LETA

“Mēs nosodām šādu lēmumu, jo lēmuma pieņemšana notikusi tā, ka netiek ievērotas starptautisko normu prasības un ir bijuši pārkāpumi arī izmeklēšanas procesā, – tas ir saskaņā ar Igaunijas puses sniegto informāciju,” tā, komentējot Igaunijas Drošības policijas darbinieka Estona Kohvera notiesāšanu Krievijā, pauda Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

“Līdz ar to mēs, protams, maksimāli sniegsim atbalstu Igaunijai starptautiski šā jautājuma tālākai risināšanai. Bet jebkurā gadījumā mēs nosodām šādu rīcību, šādu lēmumu, kas ir pieņemts,” sacīja R. Vējonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka Krievijas Pleskavas apgabala tiesa trešdien, 19. augustā, Igaunijas Drošības policijas darbiniekam Estonam Kohveram piesprieda 15 gadu sodu stingra režīma kolonijā, kas jāizcieš Krievijas teritorijā.

Viņam arī piespriests naudas sods 1375 eiro apmērā, informē Kohvera advokāts Jevgeņijs Aksjonovs.

Krievija Igaunijas Drošības policijas darbinieku apsūdz spiegošanā un ieroču kontrabandā.

Igaunija un Kohvers šādus apgalvojumos noraida.

Jau vēstījām, ka Krievijas drošības dienesti pērnā gada septembrī nolaupīja Kohveru Luhamā, Igaunijas dienvidaustrumos pie Igaunijas un Krievijas robežas, un ar varu aizveda uz Krieviju, kur viņš tika turēts Maskavas Lefortovas cietumā un apsūdzēts spiegošanā.

TOP komentāri

  • ES
    0 0 0

    ES

    Igaunijā pie robežas nolaupa cilvēku un tiesā,Ukrainā sagūsta lidotāju, aizved un tiesā,Latvijā ierodas valsts vidienē,lien pāri žogam armijas bāzē ar mākslu nodarboties, un mums Eiropā nav iestādes, kas to var apturēt,ne diplomātu dienestu līmenī, ne drošībnieki.Paši ļaujam kāpt mums uz galvas(gribētos pateikt rupjību, bet kauns).

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl