Vējonis izmantos savu prezidenta ietekmi un aicinās solidarizēties bēgļu jautājumā

Komentāri

Koalīcijai nespējot vienoties bēgļu jautājumā, savu ietekmi tuvākajās dienās plāno izmantot Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņš uz sarunu izsauks visas Saeimā pārstāvētās politiskās partijas, lai aicinātu tās solidarizēties ar pārējo Eiropas Savienību.

Gusts Kikusts, Valsts prezidenta preses pārstāvis:

Partijām būtu rūpīgi jāizvērtē jautājums par bēgļu uzņemšanu Latvijā, jo politiskajā diskusijā trūkst uzmanības ES valstu solidaritātes jautājumiem. Bēgļu problēma tiešām ir kopējs jautājums visai ES, kas skar arī drošību, ko tikai kopīgi mēs varam atrisināt, un Latvijas dalība arī būtu apliecinājums, ka mums rūp Eiropas drošība un nākotne. Mēs varētu pierādīt, ka esam pilnvērtīga ES dalībvalsts. Šis ir viens no brīžiem, kad to praktiski darbos apliecināt, pierādot arī, ka spējam iesaistīties problēmu risināšanā.

Tikšanās ar partijām notiks divu dienu garumā – pirmdien un otrdien. Savukārt trešdien notiks kārtējā Nacionālās drošības padomes sēde, kura arī tiks veltīta bēgļu krīzes risināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aicinot uz solidaritāti ar pārējo Eiropu, Vējonis nonāk pretrunās ar politisko spēku, no kura tika ievēlēts par Valsts prezidentu, – Zaļo un Zemnieku Savienību.

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl