Vējonis: Demonstrācijas nav labākais veids, kā risināt problēmas

1 komentārs
Vējonis: Demonstrācijas nav labākais veids, kā risināt problēmas
AFP/LETA

Kamēr aktīvistu grupiņa grasās organizēt demonstrāciju pret bēgļu uzņemšanu Igaunijas pierobežā, apvienojot spēkus ar igauņiem, kā arī protestiem gatavojas gan mediķi, gan skolotāji, Valsts prezidents Raimonds Vējonis nācis klajā ar paziņojumu, ka protesti nav tas labākais veids, kā risināt problēmas.

Pēc tikšanās ar premjerministri Laimdotu Straujumu, R. Vējonis atzina, ka Latvijā kā demokrātiskā valstī katrs savu viedokli var paust dažādos veidos, tomēr protesta akcijas prezidents neuzskata par piemērotāko veidu nozaru problēmu risināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Demonstrācija nav tas labākais veids, kā risināt tās problēmas, kas ir kādā nozarē. Tāpēc katrai organizācijai ir savi pārstāvji, kuriem ir jābūt labam, konstruktīvam sociālajam dialogam ar valdību, lai tās problēmas, kas ir konkrētā nozarē, risinātu sarunu ceļā,” pauda Valsts prezidents.

Prezidents arī ir izteicis pārmetumus valdībai, ka tā, veidojot jauno budžetu, nav pietiekami sadarbojusies ar sociālajiem partneriem, un viņš pauda cerību, ka līdz budžeta apstiprināšanai Saeimā izdosies panākt kādu kompromisu, piemēram, par skolotāju atlīdzības jauno modeli.

Mediķi un skolotāji apvienos spēkus kopīgiem protestiem pie Saeimas

Mediķi plāno pievienoties skolotāju protestiem – Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība otrdien, 20. oktobrī, paziņoja, ka nolēmusi rīkot protesta akciju pie Saeimas un gatavoties nozares streikam.

Galvenais mediķu protestu iemesls ir valdības plānotā veselības aprūpes budžeta turpmāka samazināšana.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl