4 komentāri

Jaunievēlētā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta atzīst, ka ar jauno statusu vēl līdz galam nav apradusi. Tagad daudz vairāk būšot jāpiedomā pie izskata, kā arī jāapgūst etiķetes smalkumi. Kļūstot par valsts pirmo lēdiju, viņa savus spēkus veltīs labdarībai un darbam ar bērniem ar īpašām vajadzībām, tā I. Vējone atzina TV3 Ziņām.

“Bija viens mēnesis laika, lai aprastu. Dzīve mainīsies, nebūs tik vienkārši, kā līdz šim. Vajadzēs būt blakus vīram, visur, kur ir vajadzība būt. Mani vairāk satrauc tā atpazīstamība. Pārējais – mazāk, jo Raimonds ir bijis ministrs jau daudzus gadus. Mēs jau arī kopā esam bijuši pasākumos, bet tā nebija tik liela atpazīstamība,” stāsta Valsts pirmā lēdija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Topošā prezidenta sieva ir pārliecināta, ka vīrs būs labs prezidents.

Pārmaiņām, kas sekos pēc prezidenta inaugurācijas 8. jūlijā, gatavojas arī pats topošais prezidents. R. Vējonis brīvajos brīžos aizraujas ar basketbola spēli un velobraukšanu, taču viņš
nebēdā, ka turpmāk to nevarēs darīt savā nodabā. “Arī miesassargiem jāuztur fiziskā forma.Ja viņi brauks ar mani kopā ar velosipēdu, tas tikai stiprinās fizisko formu. Tā nav problēma – ja jāapsargā cilvēks, tas nenozīmē, ka dzīve beigusies,” smaida R. Vējonis.

Jau ziņojām – vēl pirms ievēlēšanas R. Vējonis bija jau paziņojis, ka arī kā prezidents labprātāk dzīvotu savās mājās Ogrē. Šis lēmums gan apgrūtina apsardzes darbu – miesassargiem jāmitinās dzīvoklītī blakus R. Vējoņa apartamentiem. Tāpat arī kaimiņiem jāaprod, ka šī blokmāja vairs nav ierindas nams.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl