Vējoņa kundze atzīst, ka ar Valsts pirmās lēdijas statusu vēl nav apradusi

4 komentāri

Jaunievēlētā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta atzīst, ka ar jauno statusu vēl līdz galam nav apradusi. Tagad daudz vairāk būšot jāpiedomā pie izskata, kā arī jāapgūst etiķetes smalkumi. Kļūstot par valsts pirmo lēdiju, viņa savus spēkus veltīs labdarībai un darbam ar bērniem ar īpašām vajadzībām, tā I. Vējone atzina TV3 Ziņām.

“Bija viens mēnesis laika, lai aprastu. Dzīve mainīsies, nebūs tik vienkārši, kā līdz šim. Vajadzēs būt blakus vīram, visur, kur ir vajadzība būt. Mani vairāk satrauc tā atpazīstamība. Pārējais – mazāk, jo Raimonds ir bijis ministrs jau daudzus gadus. Mēs jau arī kopā esam bijuši pasākumos, bet tā nebija tik liela atpazīstamība,” stāsta Valsts pirmā lēdija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Topošā prezidenta sieva ir pārliecināta, ka vīrs būs labs prezidents.

Pārmaiņām, kas sekos pēc prezidenta inaugurācijas 8. jūlijā, gatavojas arī pats topošais prezidents. R. Vējonis brīvajos brīžos aizraujas ar basketbola spēli un velobraukšanu, taču viņš
nebēdā, ka turpmāk to nevarēs darīt savā nodabā. “Arī miesassargiem jāuztur fiziskā forma.Ja viņi brauks ar mani kopā ar velosipēdu, tas tikai stiprinās fizisko formu. Tā nav problēma – ja jāapsargā cilvēks, tas nenozīmē, ka dzīve beigusies,” smaida R. Vējonis.

Jau ziņojām – vēl pirms ievēlēšanas R. Vējonis bija jau paziņojis, ka arī kā prezidents labprātāk dzīvotu savās mājās Ogrē. Šis lēmums gan apgrūtina apsardzes darbu – miesassargiem jāmitinās dzīvoklītī blakus R. Vējoņa apartamentiem. Tāpat arī kaimiņiem jāaprod, ka šī blokmāja vairs nav ierindas nams.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl