Vējoņa kanceleju vadīs Bimbirulis

Komentāri
Vējoņa kanceleju vadīs Bimbirulis
Foto: LETA

Nākamā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kancelejas vadītāja amata pienākumus no 8. jūlija turpinās pildīt Aleksandrs Bimbirulis, savukārt kancelejas vadītāja vietnieces amatu ieņems Egita Kazeka.

Kā aģentūru LETA informēja prezidenta Preses dienestā, Maija Manika uzņemsies Valsts prezidenta ārlietu padomnieces pienākumus, bet prezidenta likumdošanas un juridiskā padomniece būs Kristīne Jaunzeme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par Valsts prezidenta padomniekiem kļūs arī Karīna Rāviņa-Vimba un Andis Jēkabsons, bet ārštata padomnieks būs Jānis Kažociņš.

Jau ziņots, ka pašreizējais Valsts prezidents Andris Bērziņš aprīļa sākumā paziņoja, ka atkārtoti nekandidēs uz Valsts prezidenta amatu. Šī ir pirmā reize atjaunotās Latvijas vēsturē, kad prezidents labprātīgi izvēlas nekandidēt otrajam amata termiņam. Divus prezidenta pilnvaru termiņus pēc kārtas šajā amatā nav pavadījis tikai Valdis Zatlers, kuru publiski solīja atbalstīt, taču nepārvēlēja 10. Saeimas deputāti.

Zaļo un zemnieku savienības virzītais kandidāts Vējonis par nākamo Valsts prezidentu tika ievēlēts 3. jūnijā. Viņu ievēlēja piektajā balsojumā. Par R. Vējoni balsoja 55 Saeimas deputāti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl