Komentāri
Valsts prezidentu varētu neievēlēt pirmajā vēlēšanu kārtā, pieļauj Āboltiņa
FOTO: LETA

Ja cīņā par Valsts prezidenta amatu piedalīsies vairāku partiju izvirzītie kandidāti, tad pirmajā vēlēšanu kārtā prezidentu varētu arī neievēlēt, pieļauj Vienotības līdere Solvita Āboltiņa. Politiķe žurnālistiem sacīja – pieredze liecina, ka var būt dažādi, tomēr viņa uzskata, ka, visticamāk, prezidents varētu netikt ievēlēts pirmajā vēlēšanu kārtā.

Āboltiņa jau iepriekš izteicās, ka kaut arī eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga ir skaidri paudusi savu skeptisko nostāju par iespēju trešo reizi kandidēt uz Valsts prezidenta amatu, partijā Vienotība viņai ir atbalsts. Tomēr Vīķes-Freibergas nominēšana varētu būt prezidenta vēlēšanu otrās kārtas jautājums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņots, Vīķe-Freiberga, komentējot iespēju atkal kļūt par Valsts prezidenti, jau iepriekš atzina, ka viņa astoņus gadus ir bijusi šajā amatā, tāpēc viņai tas ir noiets posms.

“Astoņus gadus esmu, godīgi un aktīvi darbojoties, nokalpojusi par prezidenti. Tas ir ilgāk par jebkuru prezidentu. Esmu savu pienākumu pret valsti izpildījusi un tagad peldu citos ūdeņos,” iepriekš žurnālistiem sacīja eksprezidente.

Jau ziņots, ka valdošā koalīcija plāno vienoties par kopīgu kandidātu Valsts prezidenta amatam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl