Valsts prezidentam – pozitīvs Covid-19 eksprestests

143 komentāri
Valsts prezidentam – pozitīvs Covid-19 eksprestests
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam pēc pozitīva Covid-19 eksprestesta saņemšanas pārcelta tikšanās ar Igaunijas prezidentu, liecina Valsts prezidenta kancelejas ieraksts mikroblogošanas vietnē “Twitter”.

Tur teikts, ka pēc pozitīva Covid-19 eksprestesta saņemšanas Valsts prezidents pārceļ tikšanos ar Igaunijas prezidentu Alaru Karisu, kas bija paredzēta šorīt plkst. 9.30 tiksies Saeimas priekšsēdētāja.

Valsts prezidenta mediju centra vadītāja Justīne Deičmane “Skaties.lv” teica, ka pie PCR testa veikšanas kanceleja patlaban strādā un tas tiks veikts pēc iespējas drīzāk, šīs dienas laikā.

Kā kancelejā vēlāk informēja mediju pārstāvjus, 13. oktobra vakarā, atgriežoties no darba vizītes Zviedrijas Karalistē, Valsts prezidents veica Covid-19 eksprestestu, kas izrādījās pozitīvs. Pēc pozitīva Covid-19 eksprestesta saņemšanas Valsts prezidents pārceļ arī tikšanos ar Rumānijas prezidentu. Prezidents ir personīgi sazinājies ar Rumānijas prezidentu Klausu Verneru Johannisu, kuram 15.–16. oktobrī bija paredzēta oficiālā vizīte Latvijā, lai izskaidrotu situāciju un pārceltu vizīti uz citu reizi.

Kā zināms, bija plānots, ka darba vizītē Latvijā ieradīsies Igaunijas prezidents Rīgas pilī tiksies ar Latvijas Valsts prezidentu Egilu Levitu, lai pārrunātu Latvijas un Igaunijas aktuālos jautājumus divpusējās attiecībās, reģionālajā sadarbībā, Eiropas Savienības (ES) un NATO dienaskārtībā.

Pēc tikšanās bija plānota abu prezidentu preses konference.

Kā liecina ieraksts Valsts prezidenta kancelejas mājaslapā, 13. oktobrī, aizvadot darba vizīti Zviedrijas Karalistē, Valsts prezidents Egils Levits tikās ar Raūla Vallenberga Cilvēktiesību un humanitāro tiesību institūta pārstāvjiem un pārrunāja cilvēktiesību jautājumus. Institūts nodarbojas ar cilvēktiesību jomas pētniecību un īsteno programmas 40 pasaules valstīs.

143 komentāri