Amatpersonas un politiķi balso!

Komentāri
Amatpersonas un politiķi balso!

Baudot mediju neslēptu uzmanību arī daļa Latvijas valsts amatpersonu un politiķu jau ir paspējuši nobalsot 12. Saeimas vēlēšanās. 

Komentējot vēlēšanu gaitu, politiķi neslēpa cerības, ka tieši viņu partija gūs panākumus vai pat uzvarēs vēlēšanās.  Tā, piemēram, premjerministre Laimdota Straujuma pauda bažas, ka “Saskaņas centra”  uzvaras gadījumā var tikt apdraudēta Latvijas neatkarība un pauda cerības, ka partija “Vienotība”uzvarēs šajās vēlēšanās. Savukārt “Saskaņas centra”  līderis Nils Ušakovs ir pārliecināts, ka tieši viņa vadītā partija būs pirmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl