Komentāri
Valsts galvas amata tīkotāju kļūst mazāk; Sudrabas partija savu kandidātu nevirzīs
FOTO: LETA

Dienu, pirms sāksies Valsts prezidenta amata kandidātu vārdu oficiāla pieteikšana Saeimā, par vienu valsts augstākā amata pretendentu kļuvis mazāk. Pirms aptuveni stundas par atteikšanos startēt prezidenta vēlēšanās paziņoja partijas No sirds Latvijai (NSL) pārstāvis Gunārs Kūtris.

Gunārs Kūtris no cīņas izstājies par spīti tam, ka viņa partija, No sirds Latvijai, kopsapulcē bija vienojusies Kūtri virzīt valsts prezidenta amatam. Par stratēģiju prezidenta vēlēšanās šovakar spieda partijas valde kopā ar deputātiem un nolēma atbalstīt Kūtra lēmumu prezidenta vēlēšanās tomēr nestartēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NSL deputāts Gunārs Kūtris

FOTO: LETA

FOTO: LETA

Tajā brīdī, kad kopsapulce izvirzīja, Saeimā nebija citu kandidātu, izņemot Bondara kungs. Loģiski būtu, ja Saeimas frakcijas uzskata, ka ar kandidātiem ir jātiekas un jādebatē, lai var izvērtēt, kuru tad balsot, tajā brīdī koalīcijas partijas pateica, ka viņiem ir svarīgi savu kandidātu virzīt un nedod Dievs, ka koalīcijas kandidātu iebalsos ar opozīcijas balsīm. Tāpēc loģiski saprotot šo situāciju, ka katrai partijai Saeimā ir savs kandidāts un katras partijas deputāti balsos par savu kandidātu, tad laikam tomēr jābūt saprātīgiem un atbildīgiem šajā procesā. Nav nozīmes iet šajā procedūrā, kur ir skaidrs balsu sadalījums.

Kā pēc sanāksmes norādīja partijas līdere Inguna Sudraba, No sirds Latvijai, kurai Saeimā ir septiņi deputāti, Valsts prezidenta vēlēšanās neatbalstīs nevienu no kandidātiem.

Tiesa gan partijas No sirds Latvijai deputāts Ringolds Balodis publiski ir paudis atbalstu Egilam Levitam. Sagaidāms, ka prezidenta vēlēšanās kopumā startēs četri kandidāti, kuru vārdus oficiāli var sākt pieteikt no rītdienas līdz nedēļas beigām.

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) ir izvirzījusi Raimondu Vējoni, kuru atbalsta arī daļa Vienotības deputātu, Nacionālā apvienība (NA) izvirzījusi Egilu Levitu, Sergeju Dolgopolovu nominējusi partija Saskaņa un Mārtiņu Bondaru – Latvijas reģionu apvienība.

Pagaidām tiek prognozēts, ka nevienam no kandidātiem neizdosies iegūt balsu vairākumu un nāksies rīkot jaunas prezidenta vēlēšanas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl