Komentāri

No visiem publiski izskanējušiem pretendentiem uz valsts prezidenta amatu, vislabākās izredzes pašlaik ir Raimodam Vējonim. Valdošās koalīcijas partneri par Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Raimonda Vējoņa kandidatūru sola lemt, ja partija viņu oficiāli izvirzīs, tomēr būtisku iebildumu pret pašreizējo aizsardzības ministru neesot. 

TV3 Ziņas aptaujāja Valmieras iedzīvotājus, un centās izdibināt, kādām īpašībām būtu jāpiemīt nākamajam valsts prezidentam, un kurš būtu vispiemērotākais ieņemt šo amatu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valmierieši gribētu, lai nākamais valsts prezidents daudz lielāku uzmanību pievērstu labklājības jautājumiem, un palīdzētu samazināt nabadzību valstī.

Daļa no aptaujātajiem Valmieras iedzīvotājiem savu favorītu valsts pirmās personas amatam nosaukt nevar – vieni par izskanējušajiem kandidātiem dzirdējuši maz, savukārt, citi uzskata, ka daudz svarīgāk par to, kurš tad kļūs par prezidentu ir tas – ko šim prezidentam Latvijas labā vajadzētu darīt.

Šonedēļ kā reālākais Valsts prezidenta kandidāts izkristalizējās Raimonds Vējonis, kuru izvirzīt grasās ZZS. Viņš varētu baudīt arī koalīcijas partneru labvēlību. Valmieriešiem šķiet, ka Vējonis ar šo pienākumu tiktu galā.

Oficiāli koalīcijas partijas par Valsts prezidenta kandidātu vēl nav lēmušas.

Līdz šim savus pretendentus – Mārtiņu Bondaru un Gunāru Kūtri – nosaukušas tikai divas opozīcijas partijas, taču viņu izredzes netiek vērtētas augstu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl