Valdības veidošanā iesaistītās partijas līdz šim vienojušās par trešdaļu no deklarācijas jomām

0 Komentāru

Lai arī darbs pie topošās valdības sadarbības dokumentiem ir iekavējies, Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) ir pārliecināts, ka nākamajā nedēļā izdosies apstiprināt viņa veidoto valdību. 

Valdības veidošanā iesaistītās partijas līdz šim ir vienojušās tikai par trešdaļu no deklarācijas jomām. Tomēr vienlaikus vēl nav pilnībā panākta vienošanās par politisko partneru sadarbības līguma tekstu. Neatkarīgi no tā Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš uzskata, ka partijām izdosies rast kompromisu, un viņa vadītā valdība tiks apstiprināta. Tomēr, vai to izdosies izdarīt, kā plānots, nākamajā otrdienā, – Kariņš nav pārliecināts.

“Mēs tagad procesā visi kopā pārrunājam visas sadaļas, jo, ja mēs kopā kāpsim laivā un katrs ņemsim airi, tomēr būtu labi, ja mēs ne tikai vienā virzienā, bet vēlams pat vienā ritmā. Tas ir tas, pie kā mēs šobrīd strādājam,” norādīja Kariņš.

Lai pārrunātu valdības deklarācijā iekļautos darbus un valdības veidošanu, Kariņš ceturtdien tikās ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes locekļiem. Viņi aicināja nevilcināties ar valdības veidošanas procesu, lai iespējami drīz varētu veikt nepieciešamās reformas vairākās jomās.

0 Komentāru