Valdība apstiprina nākamā gada budžetu

Komentāri
Valdība apstiprina nākamā gada budžetu
FOTO: LETA

Valdība šodien atbalstīja nākamā gada budžetu, kas paredz, ka ieņēmumi varētu augt līdz 7,37 miljardiem eiro, bet izdevumi – līdz 7,65 miljardiem eiro.

Salīdzinājumā ar šā gada plānu paredzēts ieņēmumu palielinājums 114,2 miljonu eiro apmērā un izdevumu palielinājums 183,2 miljonu eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts budžeta projektā neatliekamajiem pasākumiem paredzēts papildu finansējums 122 miljoni eiro, tostarp trīs miljoni eiro minimālās mēneša darba algas paaugstināšanai līdz 370 eiro, taču lielāko summu iecerēts piešķirt Aizsardzības ministrijai – vairāk nekā 55 miljonus eiro, kas galvenokārt paredzēti Nacionālo bruņoto spēku kaujas spēju celšanai.

Vairāk par nākamā gada budžetu skaties LNT Ziņās šovakar plkst. 20.00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl