Vai Rīgā gaidāmas ārkārtas vēlēšanas? Atbild opozicionāri Ķirsis un Zeps

Vai Rīgas domē gaidāmas ārkārtas vēlēšanas, vai arī pie pašvaldības vadības “stūres” sēdīsies kāds no pašreizējiem deputātiem, – par to trešdien LNT raidījumā “900 sekundes” aizvadīta karsta diskusija starp opozicionāriem Vilni Ķirsi (“Vienotība”) un Viesturu Zepu (“Latvijas Attīstībai”).

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • S

    S

    Varētu domāt, ka mēra personālija ir galvenais Rigas problēmu mezgls.Pašlaik izskatās, ka tur tikai velk laiku, neko nedarot.Ir jau sava taisnība Ķirsim par veselu rindu domnieku, kurus vēro KNAB un citas iestādes, bet tās var vērot gadiem, kā tas mums notiek, bet pēc mēneša sāksies rudens ar savām ikgadējām dabas katastrofām.RD pamatā ir pašvaldība- saimnieks, saimniekot, strādāt, nevis partija, krēsls, politika.Rādās, ka Zeps to saprot, varbūt arī Burovs, ja būs ar mugurkaulu, ne Nila un Andra pakalpiņš kā līdz šim, bet par Ķirsi īstas ticības vairs nav.
  • P.puks

    P.puks

    Nomierinies vienreiz! Kā saka Kreituses kundze kā veca plate visu laiku tarkšķ vienu un to pašu. Ja Ķirsis un viņa apkārtējie gribētu kautko darītu, bet tagad tas ir tīrākais populisms. Žēl, ka tas met šo slikto smaku uz viņa partiju un partijas kloniem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!