Vai pašvaldības drīkstēs veidot un uzturēt medijus?

1 komentārs

Par to ceturtdien, 2. februārī, gaidāmas diskusijas Saeimā, kur tiks vērtēts priekšlikums noteikt aizliegumu attiecībā uz konkrētiem medijiem.

Jau iepriekš reģionālās preses pārstāvji norādījuši, ka tās pastāvēšana ir apdraudēta, jo pašvaldības pašas izdod un bez maksas izplata savus laikrakstus. Aplēsts, ka no 119 Latvijas pašvaldībām 105 tērē ievērojamas summas savu informatīvo izdevumu veidošanai. Taču tie neaprobežojas ar praktiskas informācijas sniegšanu, bet slavina vietējos deputātus un noklusē pašvaldībai nepatīkamu informāciju. Turklāt, iesaistoties reklāmas tirgū, tiek arī kropļots mediju tirgus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saeimas komisija atbalstījusi priekšlikumu liegt valstij un pašvaldībām dibināt, izdot un uzturēt periodiskos izdevumus un interneta vietnes kā masu informācijas līdzekļus. Lai gan ieceri virzīja vairāki koalīcijas deputāti, kopumā valdības partiju vidū par liegumu nav vienprātības. Domstarpības ir arī par to, cik ilgu laiku dot priekšlikumu iesniegšanai pirms likuma galīgās izskatīšanas. Daļa deputātu vēlas īsāku termiņu, bet citi piedāvājuši 1. jūniju.

TOP komentāri

  • PS
    0 0 0

    PS

    Vēlēto amatu institūcijām nedrīkstētu būt savi preses izdevumi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl