Komentāri
“Vai, budžets ir smags, Šadurska kungs!” Saeimas deputāti joko par 2016. gada budžeta portfeli
Foto: F64

Ievērojot tradīciju, finanšu ministrs Jānis Reirs trešdien mēroja ceļu no Finanšu ministrijas līdz Saeimai, lai parlamentā nogādātu valsts budžeta portfeli.

2016. gada valsts budžetā izdevumiem paredzēts veltīt 7,7 miljardus eiro, bet ieņēmumi būs 7,4 miljardi eiro. Budžeta deficīts plānots viena procenta apmērā no iekšzemes kopprodukta. Nododot budžeta portfeli Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei, finanšu ministrs akcentēja, ka gada budžets vērsts uz drošības stiprināšanu un lielāks budžeta pieaugums ir aizsardzībai un iekšlietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šis budžeta projekts tika izstrādāts atbildīgi un atbilst tām ģeopolitiskām un iekšpolitiskām situācijām, un nodrošina mūsu galveno prioritāti – mūsu drošības stiprināšanu. Gan iekšējo drošību, gan ārējo drošību,” teic finanšu ministrs Jānis Reirs.

“Vai, budžets ir smags, Šadurska kungs!” turot rokās portfeli, norādīja Saeimas spīkere Ināra Mūrniece. Uz to Šadurskis vērsās ar jautājumu pie finanšu ministra: “Reira kungs, par cik miljoniem smagāks par pagājušā gada portfelīti? Es tā vērtēju, uz svaru kādi 200 miljoni vairāk.”

Skaties foto:

Saeimas Budžeta komisijas vadītājs Kārlis Šadurskis akcentēja, ka šogad nav vēlēšanu gads, tāpēc būs vairāk laika budžeta izskatīšanai. Viņš arī kā nepamatotu noraidīja uzņēmēju organizāciju kritiku par to, ka budžets neveicinās ekonomisko izaugsmi. Finanšu ministrs nodeva arī zibatmiņu ar nākamā gada budžeta projektu elektroniskā formā. Zibatmiņa ievietota kastītē ar Mildas tēlu no monētas. Budžetu galīgajā lasījumā plānots apstiprināt 30. novembrī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl