Bordāns: “Nekad nevajadzētu pirkt narkotikas.” Premjera amata kandidāts pāris minūtēs atbild uz desmitiem jautājumu

LNT raidījums “900 sekundes” aizsāk sižetu sēriju “Cilvēks politikā” – astoņi pēc augusta reitingiem populārāko partiju izvirzītie premjera amata kandidāti dažās minūtēs atbild uz teju 50 jautājumiem. Visiem tie ir līdzīgi. 

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Haralds Elceris

  Haralds Elceris

  aizdomājos. par tām reklāmām. saitā ar zemu reitingu ceņņiks par reklāmām zems. bet, ja nav pogas "skip ad" un tā dažu sekunžu laikā tā arī neparādās, klōzēju logu. un manu click'u droši vien pieskaita pie apmeklējumiem.
  civilizētās zemēs atrasts, ka rentējās 10% no "interest" investēt reklāmā. un 4. maija režīmā to pārņēmuši, kaut pos†padomju Brīvvalsts [vēl] nav civilizētās zeme - Latvijā nav sabiedrisko mediju!
  tik 1-kāršs Bordāns nav! pa par†ijām pastaigājis. akcents €brievisks, tikko †ieslie†u minis†ra ama†ā, koda rokā mā†ei baro†ājai! (nostāties pret savējiem - taisnības vārdā!) Parliamentary Secretary of Ministry of Justice of the Republic of Latvia - "Ministry of Justice" ir, Justice nav! bet tos "mērnieku laikus" laikam bieži pārlasa, reiz tura rokā interviju TV dodams!
  čista pa latviski saka Ābrams, ne Abrahams!
  • Haralds Elceris

   Haralds Elceris

   excuse moi (franciski, kas "sorry" Englanderu valodā - padomju Brīvvalsts [vēl] nav civilizētA zeme - misprints, čista pa latviski "opečatka"!
 • Bordāns ir oportūnists

  Bordāns ir oportūnists

  Nav ko sviest savu balsi prom par šī cilvēka jaunizcepto partiju.
 • Aigars Krievāns
 • Dainis Vecums

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!