4 komentāri

Vai 700 imigranti ir spējīgi gāzt Latvijas valdību – šādu jautājumu šonedēļ daudzi uzdeva, sekojot līdzi koalīcijas neveiksmīgajiem mēģinājumiem vienoties par nacionālo pozīciju bēgļu jautājumā.

Pirmo reizi kopš iestāšanās Eiropas Savienībā Latvija ir ļoti tuvu tam, lai nostātos pretī pārējai Eiropai, kas gatava solidarizēties ar bēgļu pārpilnajām Dienvideiropas valstīm. Politiķi notikušajā vaino cits citu, tikmēr eksperti prognozē – Laimdotas Straujumas valdībai šo trauksmaino laiku tomēr izdosies pārdzīvot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saistībā ar īpašo pozīciju migrantu krīzes jautājumā Latvijas vārds Briseles gaiteņos tuvākajā laika izskanēs tik bieži, kā vēl nekad 11 gadu laikā kopš pievienošanās Eiropas Savienībai. Politologs Ivars Ījabs domā, ka Nacionālā apvienība (NA) un Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) šobrīd skrien pakaļ reitingiem, nedomājot par valsts ilgtermiņa drošības interesēm.

Politologs Ījabs gan atzīst, ka liela vaina notiekošo jāuzņemas Briselei, jo, pēc viņa domām, Eiropas Komisijas manevri imigrantu krīzes risināšanā ir reti neveiksmīgi un haotiski.

Turklāt patlaban lielākā intriga ir par to, vai valdošā koalīcija, kurā Vienotība ar samierniecisko kursu palikusi mazākumā, nesašķelsies. Ministru prezidente Laimdota Straujuma saviem partneriem šonedēļ piedraudēja, ka uz Briseli ar sliktām ziņām nebrauks. Par spīti acīmredzamajām domstarpībām, politologi prognozē, ka 700 imigranti tomēr nekļūs par iemeslu Straujumas demisijai.

Skaties video un uzzini vairāk!

TOP komentāri

 • Raimonds Akmens Šteinerts
  +1 +1 0

  Raimonds Akmens Šteinerts

  Augsti godātais Vējoņa Kungs

  Jebkura savienība, ja tā nav veidota uz vienlīdzības principiem, ir nolemta kraham.

  Par bēgļiem un izstāšanos no ES rakstīju un stāstīju jau 2011. gada diplomdarba aizstāvēšanā RTU. Slimību mutācijas, kriminogēnās situācijas pasliktināšanās Valstī, asins sajaukšanās, budžeta deficīts, valoda... cita rase LV nav vajadzīga! Tā ir modernā okupācija un par to ir jālemj visai TAUTAI!

  Valsts ārējais parāds ir veidots mākslīgi, piešķirot zemus līdzfinansējumus, ar standartu palīdzību iznīcinot ražošanu LV! Valsts ārējais parāds SVF un ECB ir atdodams no spiesti emigrējošo latviešu samaksātajiem nodokļiem veco Eiropas Valstu budžetos.

  800 gadus latvieši tiek apspiesti, ne bez savu kangaru palīdzības, ar svešu ticību, vēlāk ar svešiem karaspēkiem, tagad ar finansiālu genocīdu tiek izraidīti no dzimtajām mājām.

  Šobrīd situāciju vēl var labot, mainot Valsts pārvaldes sistēmu no netieši demokrātiskas uz tieši demokrātisku!
  Likumdevēja - Saeimas vietā izveidojot ikdienu strādājošu likumdevēja aparātu, kurš sastāvētu ne no māksliniekiem, sportistiem, biologiem un fiziķiem, bet gan no profesionālie juristiem, kuri pildītu LV tautas vairākuma izteiktu gribu! Ministrus jāaizvēlas arī Tautai, tiešā demokrātiskā veidā! IT laikmetā pilsonim ir iespēja tieši piedalīties katra sev aktuāla jautājuma lemšanā, tādēļ, jo ātrāk, jo labāk, jāievieš Valstī elektroniska balsošanas-referendumu sistēma. Tāpat kā referendums par iestāšanos ES, tā arī patreizējā partiju ievēlēšanas sistēma nav uzskatāma par neviltojamu, tādējādi arī par leģitīmu!

  Atvieglot situāciju var atverot čekas maisus un nepielaižot Latvijas nodevējus pie amatiem Valsts sektorā vispār. Bet ja Valdību diktē bijušie komunisti, tas ir iespējams tikai revolucionārā ceļā.
  Ak jā, Krievijas varas iestādes ir gatavas publiskot pilnīgi visus sadarbības partnerus no Latvijas PSRS laikiem, tā kā viss var notikt ātrāk un mierīgāk!
  Latvijā ir 800 skolas, kurās katrā pasniedz mācību priekšmetus, kurus var apgūt skolu neapmeklējot. Pietiktu ar tālmācības vortālu katram Valsts studentam un skolēnam!
  Gaismas Pils problēma ir nesamērīga Valsts līdzekļu šķērdēšana, visām grāmatām ir jābūt pieejamām internetā lasīšanai par brīvu vai par minimālu autortiesību maksu!

  Ja autortiesību likums tiktu izmainīts jau pirms bibliotēkas izbūves ieceres, tad sen jau visas NB grāmatas varētu lasīt telefonā visās pasaules valodās un zemēs un pilsoņi būtu erudītāki! Jaunākās tehnoloģijas vienu grāmatu ar gaismas plūsmu var noskenēt un pārvērst vieglā datu formātā dažās minūtēs.
  Ja mēs pielīdzinām visuma bezgalību vienam gadam, tad cilvēks uz zemes aizņem vien y sekundes daļu, tādēļ visi cilvēkā izdomātie dievi, ticējumi un pareģojumi ir pielīdzināmi pasakām, lai gūtu varu pār cilvēku masām! Tādēļ Latvijai jābūt pirmajai Valstij, kur gadus sāksim skaitīt no jauna, atmetot 20 kara, melu un slimību gadsimtus, veidojot jaunu laika atskaites posmu.


  AKMENS SAULES VĒJŠ
  Man nevayg sapņu pilis
  Un nevayg īstas pērles
  Tas viss mums sen jau ir
  Dos Tēvs man mūža prātu
  Lai sākam mēs no jauna
  Un būšu gaismas tilts
  No sākuma līdz zvaigznei
  Starp cerību un tumsu
  No visuma uz zemi
  No bruņinieku kalna sava
  Kur dzimis pats
  Līdz mūsu mūku salai
  Un nevaydzīgai slavai
  Starp grāmatām un dzīvi
  Starp ticību un zeltu
  Starp karali un kalpu
  Un pieciem lieliem galiem
  No lēnuma uz jaunu
  Starp to kas dod un ņēma
  Kā baltā valodā iz gēna
  Kas Raiņa darbā svēta
  No Amen-Ra caur Finku
  Uz Akmens laikā brīvu
  Kad Dabai atkal dots ir vārds
  Bez apstājas un steigas
  Top patiess veltījumā Jums
  Kas sniedz man dzīves skolu
  Kā milzīgs atvainojums
  Kam mācību es dodu pats
  Te zināsi par vēsturi un kariem
  Par tumsas spēku ilgiem gadiem
  Ko cilvēcei ir ņēmis
  Tikpat kā noiets zelta ceļš
  Kā riets pirms jaunas ausmas
  Par ko līdz šim ir tikai jausmas
  Ko cilvēks izzinājis sen
  Bet gaismā acs to neceļ vēl
  Kā saules vēja gaismas stari
  Kas Stikla Kalna zirgā jūgti
  Mūs visus gaidīs mājās lūgti
  Un pāries zili sārtais Baltu jūgs
  Kas sirdis prātos slēdz arvien
  Tik īstas debess zvaigznes jums
  Tās baltas nesīs laimi mums
  Par to es savu Akmens galvu lieku
  Un liesām Raystar™ rokām
  Es tiesām Zemi aptvert lieku
  Tad variet mani nievāt
  Un variet domās šķīst
  Kā šķiet jūs gribat palikt
  Bet varbūt tomēr iet ?
 • Edgars Liepiņš
  +1 +1 0

  Edgars Liepiņš

  Es ceru ka tā nebūs kārtējā pabļaustīšanās, sadziedāšanās un pēctam "pa mājām "!
 • Edgars Liepiņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl