Komentāri

Velēšanu dienas un vēlēšanu nakts aktivitātes radīja gluži vai tādu kā Vecgada pavadīšanas un Jaungada sagaidīšanas sajūtu. Lai izvērtētu pasākuma vietas izvēli, saviesīgās norises un, galu galā, ballētāju tērpus, Bez tabu aicināja etiķetes un protokola speciālisti Aiju Strautmani paust savu eksperta viedokli. 

Eksperte gan bija kritiska par alkohola lietošanu partiju pēcvēlēšanu pasākumos – nez vai deputātiem vajadzētu demonstrēt alkohola lietošanu taitais, kas ir “gana nodzērusies”. Zinātāji zināja teikt, ka Ingūnas Sudrabas partijas svinības bijušas trekno gadu līmenī. Bez veiksminieki baudīja  uzvaras eiforiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aija Strautmane atzinīgi izteicās par dažām partijām, kas rezultātus sagaidīja savos partiju birojos – tā esot normāla sava darba rezultāta sagaidīšana.

Savukārt dažas partijas bija nolēmušas svinības organizēt restorānos. Vienotība savu balli organizēja visnotāl smalkajā restorānā “3 pavāri”. Etiķetes eksperte veltīja dažas kritiskas piezīmes Eiropas deputātei Inesei Vaiderei – ģerbšanās stilam esot jābūt lietišķākam.
Reģionu partija un Vienoti Latvijai savus pasākumus organizēja viesnīcu restorānos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl