Komentāri
Uzbekistānā ar dažu dienu novēlošanos svinēs Latvijas proklamēšanas dienu
Foto: LETA

Uzbekistānas galvaspilsētā Taškentā šodien tiks svinēta Latvijas valsts proklamēšanas 96. gadadiena, pauda Ārlietu ministrijā (ĀM).

Paredzēts, ka klātesošajiem muzikālo priekšnesumu sniegs Nacionālo bruņoto spēku (NBS) orķestra kameransamblis Quattro differente. Pieņemšanas laikā viesiem tiks piedāvāti arī tradicionālie latviešu ēdieni un Latvijas uzņēmumu sarūpētie ražojumi – AS Laima šokolāde, AS “Latvijas Balzams” produkcija, SIA N. Bomja maiznīca Lielezers maize un AS Jaunpils pienotava sieru izlase.

Lūgto viesu vidū ir Uzbekistānā akreditētā diplomātiskā korpusa un starptautisko organizāciju pārstāvji, Uzbekistānas valsts pārvaldes amatpersonas, uzņēmēji, akadēmisko aprindu pārstāvji, žurnālisti un mākslinieki.

Kā liecina ĀM rīcībā esošā informācija, abu valstu starpā aktivizējas ekonomiskie sakari – pieaug Uzbekistānas interese par Latvijas sniegtajiem tranzīta un loģistikas pakalpojumiem un ražotajām pārtikas precēm.

Kā ziņots, 2013. gada oktobrī Latvijā viesojās Uzbekistānas prezidents, bet 2014. gada maijā Uzbekistānu valsts vizītē apmeklēja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl