Uz Ventspils novada domes 15 vietām pretendē 54 kandidāti no trim partijām

Pievienot komentāru
Uz Ventspils novada domes 15 vietām pretendē 54 kandidāti no trim partijām

Turpinot iepazīstināt, ko pirms gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām sagaida iedzīvotāji, šovakar TV3 Ziņās būs plaša reportāža no Ventspils novada, kur domes 15 vietām pretendē 54 kandidāti no trim partijām, vēsta “900 sekundes”.

Teritoriālā reforma nekādi nav skārusi Ventspils novadu. Tam nav nedz atņemti pagasti, nedz arī kāds pagasts nācis klāt. Viss paliek līdzšinējās robežās.

Uz Ventspils novada domes 15 vietām cierē 54 kandidāti no trim partijām. Pašvaldība gan nav pašpietiekama, jo kā donors saņem naudu no pašvaldību izlīdzināšanas fonda, pērn tie bija trīs miljoni eiro. Kopējais attiecīgās pašvaldības budžets ir 15 miljoni. Tāpēc iedzīvotājiem ar piesardzību jāvērtē uz novada domi kandidējošo partiju solījumi.

Ventspils novada iedzīvotāji visvairāk vēlas, lai pašvaldības centrālapkures uzņēmums samazina apkures un karstā ūdens rēķinus, un lai nepaaugstina īres maksu pašvaldības mājokļos.

Ventspils novada Ugāles iedzīvotājs Rihards

“Sākt beidzot domāt par piecstāvu māju fasādēm. Tās tur ir katastrofālā stāvoklī. Kāpņu telpām arī vajag remontu. Tās skaitās pašvaldībai, novada domei, es arī pats no viņiem īrēju. Maksāju apsaimniekošanu, bet nesaprotu, par ko es maksāju.”

Savukart Popes pagasta iedzīvotāji vēlas, lai nākošā pašvaldība aptur ieceri uzbūvēt vairākas gigantiskas vēja turbīnas 240 metru augstumā.

Plašāk par Ventspils novada pašvaldības iedzīvotāju ekspektācijām saistībā ar domes vēlēšanām TV3 ziņās astoņos vakarā.