Uz Gobzema organizēto sapulci Esplanādē pulcējas vairāk nekā 200 cilvēku

20 komentāri
Uz Gobzema organizēto sapulci Esplanādē pulcējas vairāk nekā 200 cilvēku
IEVA LEINIŠA, LETA

Uz Saeimas deputāta Alda Gobzema organizēto sapulci Esplanādē pulcējas vairāk nekā 200 cilvēku un dalībnieku skaits ik pa brīdim palielinās, novēroja aģentūra LETA.

Uz pasākumu pārsvarā ieradušies gados jauni cilvēki un ģimenes ar bērniem, kurus uzrunāja Gobzems, zivju pārstrādes uzņēmuma AS “Brīvais vilnis” valdes priekšsēdētājs Arnolds Babris, “Centra partijas” biedrs, mācītājs Aigars Bitāns, kā arī Saeimas deputāte Linda Liepiņa.

Pārsvarā uzrunās figurē tēma par ģimenēm, jo pēc Gobzema domām Latvijā visdiskriminētākās ir daudzbērnu ģimenes, bet Bitāns īpaši uzsvēra, ka Latvijā ir apdraudētas tradicionālās ģimenes vērtības.

Noslēgumā Gobzems pateicās sanākušajiem un atzina, ka to ir tik daudz, tāpēc viņš neplāno aiziet prom no politikas. Taču šodien viņš pārliecinājās, ka sabiedrība ir jāturpina modināt, jo pārmaiņas vairs neesot tik tālas.

Jau ziņots, ka Gobzems organizēja sapulci, kurā politiķis aicina pulcēties “cilvēkus, kurus neapmierina esošās varas attieksme pret sabiedrību”.

Gobzems aģentūrai LETA iepriekš pauda, ka aicina pasākumā piedalīties visu partiju un profesiju cilvēkus, kuri ir neapmierināti ar esošās varas attieksmi pret sabiedrību. Politiķis norādīja, ka aicinās dalībniekus pasākumā publiski izteikties.

Deputāts izteicās, ka attiecībā uz plānoto pasākumu viņš saskata trīs iespējamos scenārijus. Ja uz pasākumu ieradīsies 100 cilvēki, Gobzems tajā pašā dienā aiziešot prom no politikas. Ja atnāks 1000 cilvēki, tad politiķis būšot pilnībā pārliecināts, ka sabiedrība ir jāturpina “modināt”, savukārt 10 000 dalībnieku liecinātu, ka pārmaiņas nav tālu, norādīja politiķis. Šodienas pasākums neesot saistīts ar jaunās partijas gaidāmo dibināšanu, pauda deputāts.

Politiķis akcentēja, ka partija netiek veidota “klasiskā izpratnē” apvienojot atpazīstamus cilvēkus, bet gan dažādus iedzīvotājus, gan turīgākus, gan mazāk turīgus, lielākoties privātā sektorā strādājošos, arī mazos un vidējos uzņēmējus un atsevišķus valsts sektora darbiniekus. Lielākā daļa atbalstītāju ir vecumā no 30 līdz 50 gadiem, reizē partijā vēlas darboties arī jaunāki iedzīvotāji un vecāka gada gājuma cilvēki, piebilda Gobzems.

Gobzems akcentē, ka, ja iedzīvotāji grib izmainīt valsti, tad viņiem ir jābeidz gaidīt izmaiņas, jo “izmaiņas esat jūs paši”, un aicina cilvēkus 10.oktobrī “atrasties ielās”.

Kā ziņots, Saeimas deputāts Gobzems 22.novembrī solījis dibināt jaunu politisko partiju. Gobzems pagājušajā gadā tiks izslēgts no partijas “KPV LV”.