Ušakovs uzskata, ka Saskaņai ir jāveido valdība

Komentāri
Ušakovs uzskata, ka Saskaņai ir jāveido valdība
()

Nils Ušakovs intervijā TV3 raidījumam “Nekā personīga” uzsvēra, ka būtu tikai godīgi, ja prezidents jaunās valdības veidošanu uzticētu Saeimas vēlēšanās uzvarējušai partija, proti, Saskaņai.

Rīgas mērs norādīja, ka tas būtu tikai godīgi pret vēlētājiem, ja prezidents koalīcijas izveidi uzticētu Saskaņai. Viņš gan neatklāja, kādi tieši būs viņa argumenti, lai pārliecinātu prezidentu Andri Bērziņu. Ušakovs arī norādīja, ka Saskaņā būtu gatava veidot arī tā saucamo varavīksnes valdību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, A. Bērziņš ir paziņojis, ka dos politiķiem nedēļu laika, lai ļautu vienoties par iespējamo sadarbību. Tomēr svarīgi šajā procesā ir, lai politiskās partijas spētu nodrošināt vismaz Saeimas 50% atbalstu.

Ušakovs arī izslēdza iespēju, ka Sasakaņa varētu pārtraukt neviennozīmīgi vērtēto sadarbības līgumu ar Krievijas valdošo partiju “Vienotā Krievija”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl