Ušakovs: “Saskaņas” lielākā kļūda – mēs kļuvām pašpārliecināti

10 komentāri
Ušakovs: “Saskaņas” lielākā kļūda – mēs kļuvām pašpārliecināti
OKSANA DŽADANA, F64

“Domāju, ka sestdien visi sagaidīs vienu lielu pārsteigumu, proti, partijas “Saskaņa” kongresā nenotiks šķelšanās un nebūs strīdu,” intervijā LNT rīta raidījumā “900 sekundes” 26. oktobrī paredzēto “Saskaņas” kongresu komentēja Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs (S).

Viņš norādīja, ka “Saskaņas” lielākais izaicinājums šobrīd ir iekšējā sakārtošanās un gatavošanās 2021. gada pašvaldību vēlēšanām.

Ušakovs uzskata, ka sestdien partijas kongresā par “Saskaņa” valdes priekšsēdētāju, visticamāk, tiks ievēlēts Jānis Urbanovičs, jo pašlaik partijas vadībā esot nepieciešams cilvēks, kurš spēj strādāt ar cilvēkiem un biedriem, lai iekšēji sakārtotu partiju. Savukārt Ušakovs ir gatavs kļūt par partijas domes priekšsēdētāju.

Savukārt uz jautājumiem par partijas publisko tēlu pēc pēdējiem notikumiem Rīgas domē un pieļautajām kļūdām viņa līdz šim vadītajā “Saskaņā”, Ušakovs atbildēja, ka kļūdas pieļauj visas politiskās organizācijas, bet “Saskaņas” problēma bijusi tāda, ka tā pēdējos 10 gados kļuvusi pārāk ekstensīva un pašpārliecināta par sevi. Tāpat partijai nav ļāvis sabalansēt spēkus situācija, kad tā Saeimā turpinājusi palikt opozīcijā, bet pašvaldību līmenī nonākusi pie varas.

“Tas nav labi, tāpēc mums tagad jādara viss iespējamais, lai panāktu partijas iekšēju sakārtošanos, lai spētu sagatavoties 2021. gada velēšanām,” sacīja Ušakovs.

Saruna ar Nilu Ušakovu

10 komentāri