Ušakovs pārliecināts, ka par viņu un Ameriku rakstīs mācību grāmatās

Komentāri

Es droši varu pateikt, ka par šo sadarbību kādreiz rakstīs mācību grāmatās – tā par Rīgas pārvaldīšanu tandēmā ar Andri Ameriku saka pašvaldības vadītājs Nils Ušakovs. Sestdien, 1. oktobrī, notikušajā Amerika partijas Gods kalpot Rīgai kongresā izskanēja arī citi pašpārliecināti paziņojumi, kas liecina – abi politiskie spēki galvaspilsētas vadībā cer uz ilgu palikšanu un pat nepieļauj iespēju par konkurentu uzvaru.

Greznajās Mazās ģildes telpās sestdien pulcējās viss Rīgas vadības zieds – partija Gods kalpot Rīgai savās rindās meistarīgi ieskāvusi teju vai ikvienu ambiciozu pašvaldības atbildīgo darbinieku, kas vēlas kāpt pa karjeras kāpnēm. Pret savējiem Gods kalpot Rīgai ir labvēlīgi, tāpēc par biedru trūkumu sūdzēties nevar.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī ambīcijas ir skaidras – Rīgas domes vēlēšanās nākamgad atkārtoti iegūt lielāko skaitu pilsētnieku balsu. Partijas kongresu ar runu atklāja kādreizējais ģimenes lietu ministrs Ainars Baštiks, brīdinot, ka Rietumu sabiedrībai draud izmiršana egoisma un mantkārības dēļ.

Kamēr Baštika runas laikā daļa zāles jau laidās snaudā, publiku atmodināja Nils Ušakovs. Kāpdams tribīnē viņš nekautrējas uzsit uz pleca gan sev, gan ilggadējam sabiedrotajam Andrim Amerikam. Rīgas mērs jau garam acīm redz, kā tandēma vārds ar zelta burtiem paliks Latvijas jaunāko laiku vēsturē.

Tikmēr pats Gods kalpot Rīgai līderis Ameriks gan atzīst, ka ne viss šajos gados sanācis, kā iecerēts, un joprojām ir nozares, kuras nepieciešams sakārtot.

Foto

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Save

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl