Ušakovs nevēlas kļūt par “Saskaņas” premjera amata kandidātu

3 komentāri
Ušakovs nevēlas kļūt par “Saskaņas” premjera amata kandidātu
Foto: f64

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (S) darīs visu, lai partija “Saskaņa” viņu nevirzītu par premjera amata kandidātu gaidāmajās Saeimas vēlēšanās, šodien Rīgas domes sēdē pauda priekšsēdētājs.

Šodien Rīgas domē tiek skatīts jautājums par pašvaldības nolikuma izmaiņām. Kā ziņotājs sēdē uzstājās Ušakovs, un jautājumu sesijā viņš jautāja, vai kāds no opozīcijas plāno startēt Saeimas vēlēšanās, tādā veidā norādot, ka liela daļa opozicionāru izdarību esot tikai instruments, kā savākt vēlētāju balsis.

Deputāts Vilnis Ķirsis (V) tādēļ jautāja, vai Ušakovs būs “Saskaņas” premjera kandidāts šajās vēlēšanās, uz ko Rīgas mērs norādīja, ka “darīs visu, lai partija par premjera kandidātu viņu nevirzītu, jo vēlas strādāt pašvaldībā.”

Debašu laikā deputāte Inese Andersone (V) un Vilnis Ķirsis (V) publiski apliecināja, ka vēlēšanās startēt neplāno. Savukārt “Jaunās konservatīvās partijas” (JKP) Rīgas domes frakcijas vadītājs Jānis Bordāns atkārtoti apliecināja, ka viņa partijas pārstāvji gan rudenī kandidēs. Bordāns no JKP ir izvirzīts kā premjera amata kandidāts.

Citi deputāti savus plānus saistībā ar rudenī gaidāmajām vēlēšanām nekomentēja.