Ušakovs: Nākamie trīs mēneši man būs absolūta elle

15 komentāri

Rīgas mērs un ”Saskaņas” priekšsēdētājs Nils Ušakovs intervijā LNT neizslēdz iespēju, ka nākamie trīs mēneši līdz Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām viņa dzīvē būšot ”absolūta elle”. Politiķis arī neizslēdz iespēju, ka pēc EP vēlēšanām viņam nāksies pamest ne tikai Rīgas domes, bet arī partijas vadību.

”Es esmu gatavs darīt visu, upurēties visos veidos, lai, no vienas puses, pasargātu rīdziniekus, no otras puses, arī palīdzētu savai partijai iet tālāk,” tā norāda Ušakovs, atbildot uz jautājumu, vai bez viņa kā divvaldības referenduma simbola ”Saskaņai” būtu vieglāk tikt valdībā. Vienlaikus, pēc Ušakovs domām, konkurenti viņu izmanto kā ”sarkano lupatu”, lai piesegtu paši savas neizdarības.

Foto: “Saskaņa” lemj par EP vēlēšanu saraksta apstiprināšanu

Ušakovs neredz savu atbildību par pašreizējo ”Rīgas satiksmes” katastrofālo finanšu stāvokli, pie kura novedusi arī nesaimnieciska rīcība ar pašvaldības uzņēmuma līdzekļiem. ”Iejaukties uzņēmuma saimnieciskajā darbībā no politiķa puses būtu absolūti nepieņemami,” vērtē Rīgas mērs.

Intervijā Ušakovs skaidro par lēmumu piedalīties vēlēšanās, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības pārbaudi par viņa iespējamiem pārkāpumiem un partijas ”Saskaņa” nākotni.

15 komentāri