Ušakovs līdz šim nav pārsūdzējis Pūces rīkojumu par viņa atstādināšanu

0 Komentāru
Ušakovs līdz šim nav pārsūdzējis Pūces rīkojumu par viņa atstādināšanu
DĀVIS ŪLANDS, F64

No amata atstādinātais Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (“Saskaņa”) līdz šim tiesā nav pārsūdzējis vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (“Attīstībai/Par!”) izdoto rīkojumu par viņa atstādināšanu no amata, aģentūrai LETA norādīja Ušakova pārstāve Laila Ivāna.

Vienlaikus viņa pauda, ka Ušakovs to plāno izdarīt nākamās nedēļas laikā.

Šo rīkojumu var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā 30 dienu laikā no tā publicēšanas. Pūces rīkojums tika izdots 5.aprīlī, kas nozīmē, ka gala termiņš tā apstrīdēšanai ir 5.maijs.

Kā ziņots, 5.aprīlī Pūce izdeva rīkojumu par Ušakova atstādināšanu no Rīgas domes priekšsēdētāja amata pienākumu pildīšanas. Rīkojumā uzskaitīti vairāki Ušakova kā Rīgas mēra un kā pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” kapitāla daļu turētāja pārstāvja izdarīti pārkāpumi.

Ušakovs publiski paudis, ka Pūces rīcību uzskata par politisku un gatavojas pārsūdzēt Pūces rīkojumu un ir pārliecināts, ka visi pārmetumi tiesā būs apgāžami.

Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs patlaban ir Oļegs Burovs (GKR), bet Rīgas vicemērs – Vadims Baraņņiks (“Saskaņa”).

0 Komentāru