Urbanovičs: “Saskaņa”, visticamāk, nevirzīs prezidenta amata kandidātu

Komentāri
Urbanovičs: “Saskaņa”, visticamāk, nevirzīs prezidenta amata kandidātu
Foto: Dmitrijs Šuļžics, f64

“Saskaņa”, visticamāk, nevirzīšot savu prezidenta amata kandidātu – tā intervijā “900 sekundēm” lika noprast šī politiskā spēka priekšsēdētāja vietnieks Jānis Urbanovičs.

Viens no pēdējā laika skaļāk izskanējušajiem notikumiem saistībā ar “Saskaņu” ir mācītāja Pētera Sproģa stāsts, kur sākotnēji viņš piekrita kļūt par prezidenta amata kandidātu, bet pēc tam atteicās.

Urbanovičs to vērtē kā traģēdiju: “Būtībā šis gadījums kā Pēteri Sproģi nīcināja un viņa ģimeni faktiski terorizēja ļoti organizēti mums zināmi spēki. Kas bija šie spēki? Tas nāks gaismā, tas lai paliek Pētera Sproģa ziņā, vai to stāstīt, vai ne. Tas parāda to, cik liels visā valstī ir naida un neiecietības līmenis. Mēs pat negaidījām, ka tā būs tik liela problēma.”

Jautāts, vai šobrīd Sproģa vietā tiek apsvērts kāds cits prezidenta amata kandidāts, “Saskaņas” priekšsēdētāja vietnieks norāda, ka šobrīd to nav plānots darīt.

Viņš arī nenosauca partijas saraksta līderi Vidzemē, norādot, ka par to vēl tiks lemts, taču Urbanovičs sola, ka būšot interesanti. “Jums patiks,” viņš saka.

Intervija ar Jāni Urbanoviču

Lasi vēl