Komentāri

“Saskaņa”, visticamāk, nevirzīšot savu prezidenta amata kandidātu – tā intervijā “900 sekundēm” lika noprast šī politiskā spēka priekšsēdētāja vietnieks Jānis Urbanovičs.

Viens no pēdējā laika skaļāk izskanējušajiem notikumiem saistībā ar “Saskaņu” ir mācītāja Pētera Sproģa stāsts, kur sākotnēji viņš piekrita kļūt par prezidenta amata kandidātu, bet pēc tam atteicās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Urbanovičs to vērtē kā traģēdiju: “Būtībā šis gadījums kā Pēteri Sproģi nīcināja un viņa ģimeni faktiski terorizēja ļoti organizēti mums zināmi spēki. Kas bija šie spēki? Tas nāks gaismā, tas lai paliek Pētera Sproģa ziņā, vai to stāstīt, vai ne. Tas parāda to, cik liels visā valstī ir naida un neiecietības līmenis. Mēs pat negaidījām, ka tā būs tik liela problēma.”

Jautāts, vai šobrīd Sproģa vietā tiek apsvērts kāds cits prezidenta amata kandidāts, “Saskaņas” priekšsēdētāja vietnieks norāda, ka šobrīd to nav plānots darīt.

Viņš arī nenosauca partijas saraksta līderi Vidzemē, norādot, ka par to vēl tiks lemts, taču Urbanovičs sola, ka būšot interesanti. “Jums patiks,” viņš saka.

Intervija ar Jāni Urbanoviču

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl