Urbanovičs: nākamajās vēlēšanās Saskaņai jāiegūst vairākums Saeimā

5 komentāri
Urbanovičs: nākamajās vēlēšanās Saskaņai jāiegūst vairākums Saeimā
Foto: LETA

Pēc četriem gadiem Saskaņai jāiegūst vairākums Saeimā, šodien, 20. decembrī, partijas kongresā sacīja tās priekšsēdētāja vietnieks un Saeimas frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs.

Politiķis uzsvēra, ka Saskaņa nevar ieslīgt pašapmierinātībā, tai jābūt paškritiskai, kā arī jādzird citu izteiktā kritika. Tad uzstādījums par vairākumu Saeimā ir pat ļoti reāls, uzsvēra Urbanovičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī neskopojās ar kritiku pašreizējām varas partijām, norādot, ka tās demonstrē pagurumu un uzpūtību. Urbanovičs pašreizējo situāciju raksturoja kā nepārmaiņu laiku, un arī sabiedrība vairs negaidot pārmaiņas, piemēram, no parlamenta darba.

Tomēr Urbanovičs pauda pārliecību, ka pārmaiņas būs, tāpēc tās jāmēģina tuvināt un gatavoties tām. Runājot par pārmaiņām partijām, politiķis norādīja, ka Saskaņai jāspēj piedāvāt savus deputātu kandidātus visos novados. Vēl viņš piebilda, ka sabiedrībā ir daudz aktīvu cilvēku, kuri ne vienmēr iet pie varas vai opozīcijas, tāpēc “mums pašiem jāiet pie viņiem”.

Kā ziņots, partijas Saskaņa biedri šodien pulcējas kārtējā kongresā, kurā diskutē par padarīto un pārrunā nākotnes plānus.

Kopumā uz kongresu ieradās 579 no 670 izvirzītajiem kandidātiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl