1 komentārs

“Pasaule tagad ir atnesusi tik daudz problēmu, ka valstij ir vajadzīgi vadītāji ar principiāli jaunu stāju, drosmi, atbildību. Mēs vairs nevaram teikt, ka mums nav bijis laika kaut ko iemācīties,” tā raidījumā 900 sekundes pauda bijušais Valsts prezidents Guntis Ulmanis.

“Tad, kad pirms 22 gadiem notika pirmās prezidenta vēlēšanas, mēs domājām, ka pirmais un otrais prezidentūras laiks būs grūts, bet pēc tam būs vieglāk un skaidrāk,” sacīja G. Ulmanis, norādot, ka šīs cerības nav attaisnojušās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šobrīd valdošās partijas un politiķi nepietiekami skaidri informē valsti un tautu, kas tad mums apkārt notiek,” sacīja G. Ulmanis. Viņš norādīja, ka gan pašreizējais prezidents, gan Saeimas priekšsēdētāja un premjerministre rīkojas nepareizi un nedomā tālredzīgi pašreizējos drošības apstākļos, stāstot tautai, ka viss ir kārtībā un esam drošībā. Pareizāk būtu tautu informēt, ka pastāv grūtības, kā arī prezentēt skaidru rīcības plānu, kā tās tiks pārvarētas. Bijušais Valsts prezidents arī norādīja, ka vadošajiem politiķiem ik nedēļu būtu jāsniedz sabiedrībai jaunākā informācija par notiekošajiem procesiem.

Skaties video!

TOP komentāri

  • kristaps.
    0 0 0

    kristaps.

    Pēdējais brīdis, bija pirms 10gadi. Bet nju lai ozdodas arī šodien.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl