Turpinās Kučinska individuālās sarunas ar ministriem par to rīcības plāniem

2 komentāri

Turpinās premjera Māra Kučinska individuālas sarunas ar savas valdības ministriem. Jau stāstījām, ka Kučinskis izbrāķējis iepriekš saņemtos ministriju rīcības plānus un licis tos pārstrādāt. 

Vai triecientempā pārstrādātie rīcības plāni ir kvalitatīvāki par pirmajiem un līdz ar to – akceptējami, kļūs zināms, kad Kučinskis būs iepazinies ar pilnu komplektu. Šobrīd tā ir tikai puse.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministriju plānu projekti joprojām nav publiski, taču kopējais tajos minēto uzdevumu skaits ir mērāms simtos, kas premjeram šķietot pārāk daudz, izkaisīti un arī prasa daudz līdzekļu. Tādēļ ministriem tagad ir jāprezentē, ko iespējams optimizēt.

Skaidra rīcības plāna vietā ministrijām tikai nekonkrētas vēlmes – nesaudzīga Kučinska kritika

Saprotamu un skaidru rīcības plānu vietā ministrijas iesniegušas nekonkrētus vēlmju apkopojumus – tik kritisks bija Ministru prezidents Māris Kučinskis, vērtējot nozaru ministriju sagatavotos rīcības plānus.

Jāatgādina, ka šādu plānu izstrādi Kučinskis pieprasīja, stājoties amatā, un solīja, ka, uz tiem balstoties, tiks izveidots jau konkrēts Kučinska valdības kopējais rīcības plāns.

Video

TOP komentāri

 • paldies!
  +1 +1 0

  paldies!

  Pie varas ZZS ,un zaglīgais veselības ministrs Belēvičš.... Zog ne jau,mediķi,bet gan,slimnīcu valdes locekļ,direktori,administrācijas darbinieki,un tā daļa dakteru kas ir korumpēta!!! Pārējie 99% medicīnas personāla, nevar sev pierakstīt virsstundas,izrakstīt dāsnas prēmijas,un straādā par oficiāli noteikto amatalgu!!! Beidziet dezinformēt tautu!!!
 • paldies!
  +1 +1 0

  paldies!

  Zaglīgie,korumpētie ierēdnīši, baidās no sacelšanās latgalē, kas pārņemtu visu šo sūdvalstiņu!!! Visa nozagtā manta,tiks nacionalizēta, un atgriezta tautai!!! Jo tauta ,nebaidās ne no krieva,ne no dieva,jo zaudēt vienkārši nav ko,apnikuši melīgie korumpētie sūdvalsts (vadoņi) ,kas māk tikai ar pirkstu uz citiem rādīt,bet paši turpina zagt!!! Pie vienas vietas Krievija,ASV,Eiropa, beidzat zagt šeit, šajā sūdvalstī,suņu banda!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl