7 komentāri
Tukuma koristi par haosu Dziesmu svētku laikā gatavi prasīt ministres demisiju
Foto: LETA

Dziesmu svētku dalībniekus pamatīgi saniknojis haoss, kas valdījis pēc incidenta ar masveida ģībšanu ģenerālmēģinājumā. Saistībā ar šīm nebūšanām un par neizlēmīgo rīcību par gājiena organizēšanu Tukuma koristi pat gatavi prasīt izglītības ministres Mārītes Seiles demisiju. Starp paģībušajiem bijuši kā bērni, jaunieši, tāpat arī skolotājas.

Tukumnieki gatavi prasīt izglītības ministres demisiju, jo jūtas pievilti – viņi bijuši vieni no retajiem, kas nav piedalījušies gājienā, jo līdz pēdējam gaidījuši oficiālu ziņu no pasākuma rīkotājiem. Portāls Skaties.lv vēstīja, ka ļoti rūgtas izjūtas piedzīvojuši arī citi dalībnieki, kuri sekoja izglītības ministres paustajam, ka svētku gājiens ir atcelts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr ir arī kāda laba ziņa – koristi saka lielu paldies mediķiem, apsargiem un policistiem, kas ģenerālmēģinājuma laikā nesavtīgi devušies palīgā paģībušajiem bērniem.

Tukuma koristi dziesmu svētku laikā iekārtojušies 6. vidusskolas telpās, un šodien bija mundrā noskaņojumā. No plašā kolektīva ģenerālmēģinājuma laikā saļimusi viena meitene, taču baiso kopainu ar desmitiem ģībušo cilvēku, redzējuši teju vai visi kora dalībnieki. Lai gan sociālajos tīklos izskanējuši iebildumi pret trūcīgo ēdināšanu, tukumnieki par to nesūdzas.

Skaties foto: atceltais svētku gājiens!

TOP komentāri

 • Leviathan
 • Ko var trakot
  +1 +1 0

  Ko var trakot

  Njaa, nez Dziesmu svētki ir kultūras va izglītības pasākums? Kur te vispār ministru vaina? Kā kādam caureja, ieskaitot verbālo un mentālo - tā uzreiz ministrs vainīgs! Varbūt visa vadība jāatlaiž?
 • ......../
  +1 +1 0

  ......../

  Beidzat ''cepties''. Vajag ņemt no pasākuma pozitīvo, nevis nīgri te ''kašāties''. Vai kāds nomira? Tik liela mēroga pasākumu nav viegli noorganizēt un ir viegli kritizēt...kad pašiem būtu jādara, tad būtu čušš...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl