Komentāri

Tas, kādēļ šogad būtiski mazāk vēlētāju ir nobalsojuši par “Saskaņu” nekā iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās, vēl politiskās partijas iekšienē būs ”ilgi vētījams gadījums” – tā intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja “Saskaņas” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs.

Savukārt vaicāts par to, – vai iespējams, ka atbalsta kritums šim politiskajam spēkam skaidrojams ar to, ka pašreizējais mērs Nils Ušakovs izvairās runāt ar sabiedrību un brīžiem pat mūk prom no žurnālistiem, kā arī – vai nākotnē Ušakovs turpinās izvairīties no runāšanas ar sabiedrību, Urbanoviča atbilde bija: “Tas jājautā pašam Ušakovam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Situācija ir interesanta, bet rezultāti nav slikti, ņemot vērā, cik bijusi koalīcijas oponentiem nervoza un agresīva kampaņa,” pauda Urbanovičs.

Rīgā Saskaņa/GKR ieguvusi 52% vēlētāju atbalstu – vairākums tomēr ir nosargāts. Tomēr atbalstītāju skaits ir mazāks kā pirms četriem gadiem, kad par šo politisko spēku balsoja 58,5% vēlētāju.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl