Komentāri

Tas, kādēļ šogad būtiski mazāk vēlētāju ir nobalsojuši par “Saskaņu” nekā iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās, vēl politiskās partijas iekšienē būs ”ilgi vētījams gadījums” – tā intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja “Saskaņas” Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs.

Savukārt vaicāts par to, – vai iespējams, ka atbalsta kritums šim politiskajam spēkam skaidrojams ar to, ka pašreizējais mērs Nils Ušakovs izvairās runāt ar sabiedrību un brīžiem pat mūk prom no žurnālistiem, kā arī – vai nākotnē Ušakovs turpinās izvairīties no runāšanas ar sabiedrību, Urbanoviča atbilde bija: “Tas jājautā pašam Ušakovam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Situācija ir interesanta, bet rezultāti nav slikti, ņemot vērā, cik bijusi koalīcijas oponentiem nervoza un agresīva kampaņa,” pauda Urbanovičs.

Rīgā Saskaņa/GKR ieguvusi 52% vēlētāju atbalstu – vairākums tomēr ir nosargāts. Tomēr atbalstītāju skaits ir mazāks kā pirms četriem gadiem, kad par šo politisko spēku balsoja 58,5% vēlētāju.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl