Komentāri

Arvien vairāk prominentu Vienotības biedru jau atklāti aicina no amata atkāpties pašu Solvitu Āboltiņu un uzskata, ka tas ir vienīgais veids, kā glābt partiju.

“Vienotības skaldīšanas mēģinājums ir izgāzies. Solvita Āboltiņa vairs nav partijas līdere,” tā izteikusies Sarmīte Ēlerte, Rīgas domes Vienotības frakcijas vadītāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tas, kas notika vakar, nebija vairs mēģinājums šķelt partiju, bet to skaldīt,” saka Ēlerte. Politiķe uzskata, ka vakardienas notikumus – mēģinājumu izslēgt no partijas Ilzi Viņķeli un Lolitu Čigāni – varot ierakstīt nu jau pabiezajā Solvitas Āboltiņas neveiksmju blociņā. Ēlerte ir to politiķu vidū, kuri uzskata, ka Āboltiņai ir jāpamet Vienotības priekšsēdētājas amats.

Foto

Tikmēr žurnāliste Baiba Strautmane Vienotību tēlaini salīdzina ar lapsu, kurai lamatās ir iecirsta ķepa. Izdzīvošana ir atkarīga no lapsas spējām savu ķepu nocirst.

Politologs Juris Rozenvalds ir pārliecināts – tas, kas notika vakar, pieskaitāms pie Vienotības vadības kļūdu sērijas.  Viņš atgādina, ka Kučinska valdības veidošanas beigu posmā Vienotības dažādie grupējumi spēja noslēgt pamieru. Tagad partijas popularitāte esot atkarīga no ministru darba rezultātiem un frakcijas saskaņas Saeimā.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl