Tiešraides arhīvs: prezentē topošās Bordāna valdības koalīcijas modeli un vienošanos ar partijām

1 komentārs

Pirmdien, 12. novembrī, preses konferencē tiks prezentēts premjera amatam nominētā politiķa Jāņa Bordāna (JKP) topošās valdības koalīcijas modelis un vienošanās ar partijām.

Kā vēstīts, piecas 13. Saeimā ievēlētas partijas pirmdien turpina diskusijas par valdības izveidi. Ministru kabinetā šodien tikās Jaunā konservatīvā partija (JKP), “KPV LV”, “Attīstībai/Par!”, nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK un “Jaunā Vienotība”.

Iepriekš ziņots, ka potenciālo koalīcijas partneru starpā tiks apspriests jautājums par topošās valdības darbu plānu. Savukārt otrdien un trešdien plānots runāt par atbildības jomu sadalījumu un konkrētām personālijām.

Bordāns paudis, ka potenciālais valdības sastāvs varētu kļūt zināms šīs nedēļas vidū. Bordāns gan prognozē, ka pret viņa vadītās valdības izveidi būšot liela pretestība.

Savukārt, kā iepriekš intervijā TV3 Ziņām atklājis Bordāns – viņš partijai ”KPV LV” ir gatavs uzticēt Satiksmes, Zemkopības un Ekonomikas ministrijas, bet Nacionālajai apvienībai – aizsardzības nozari.

1 komentārs