Komentāri
Tieslietu ministrs Rasnačs gribētu piedalīties 16. marta gājienā
Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs. (Foto: LETA)

Par vēlmi doties 16. marta leģionāru piemiņas gājienā pie Brīvības pieminekļa paziņojis tagadējais tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs.

Viņš šonedēļ atklāja – ja darba grafiks atļaus, viņš piedalīsies gājienā, kā to darījis arī līdz šim. Atgādināsim, ka pirms gada šāda rīcība amatu maksāja reģionālās attīstības ministram Eināram Cilinskim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan šogad valdība vēl nav oficiāli aizliegusi ministriem iet 16. marta gājienā, kā skaidro Nacionālās drošības komisijas vadītāja Solvita Āboltiņa, prezidentūras dēļ šāds aizliegums tagad ir vēl aktuālāks nekā pērn.

Tas nozīmē, ka arī Dz. Rasnačam dalība 16. marta gājienā maksātu amatu.

Viņa partijas vadītājs Gaidis Bērziņš uzskata, ka būtu nepareizi prasīt tieslietu ministra demisiju. G. Bērziņa vērtējumā, arī ministram, tāpat kā ikvienam Latvijas iedzīvotājam, ir tiesības brīvi pulcēties.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl