Tiesībsargs Jansons grib veikt izmaiņas Satversmē

Komentāri

Tiesībsargs Juris Jansons iesniedzis jaunu ierosinājumu papildināt Satversmi. Viņš aicinājis iekļaut pamatlikumā īpašu nodaļu par Tiesībsarga jautājumiem.

Otrdien, 12. maijā, šo ierosinājumu skatīs Saeimas deputāti.

Tiesībsargs J. Jansons aicinājis Saeimu Satversmē nostiprināt tiesībsarga institūcijas statusu un neatkarības garantijas.

Satversmē iekļautās normas ir stabilākas un mazāk pakļaujas īslaicīgām politiskām kaislībām, uzskata J. Jansons.

Satversmē jau pašlaik līdzīgā veidā ir nostiprināta Valsts kontroles neatkarība, turklāt Tiesībsarga jeb ombuda statusu savās konstitūcijās ir nostiprinājusi lielākā daļa Eiropas valstu.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl