Tiesa vērtēs, vai Straujuma nav pārkāpusi aģitācijas kārtību

Komentāri
Tiesa vērtēs, vai Straujuma nav pārkāpusi aģitācijas kārtību
Foto: EPA/LETA

Otrdien, 16. decembrī, tiesa skatīs administratīvā pārkāpuma lietu pret Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu par aģitācijas kārtības pārkāpšanu.

Runa ir par viņas izteikumiem vēlēšanu dienā, kur viņa sacīja “Vienotība uzvarēs. Es ticu, ka Saskaņas centrs tomēr neiegūs tik daudz balsu, jo ir svarīga drošība mūsu valstī. Man personīgi nav pārliecības par Saskaņas centru un Latvijas neatkarību”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

L. Straujuma arī sacīja, ka viņai šķietot nepieņemami Saskaņas paziņojumi, ka tā joprojām sadarbojas ar partiju Vienotā Krievija un ka Vladimirs Putins ir labākais Krievijas prezidents, kāds bijis. Iepriekš L. Straujuma, komentējot iespējamo tiesvedību, norādīja, ka mēs dzīvojam tiesiskā un demokrātiskā valstī, kur ikvienam ir tiesības uz viedokļa un vārda brīvību. Valdības vadītāja arī piebilda, ka ”situācijas izvērtējums ir atbildīgo iestāžu kompetencē”.

Līdzīga tiesa gaidāma arī Nilam Ušakovam, kurš pēc policijas domām, sociālajos tīklos ievietojis informāciju ar aicinājumu balsot par 11. sarakstu – partiju Saskaņa.

Administratīvo pārkāpumu kodekss par priekšvēlēšanu aģitācijas kārtības pārkāpšanu fiziskajām personām paredz brīdinājumu vai naudas sodu līdz 70 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl