Tiesa nepieņem KNAB pieteikumu pārtraukt darba attiecības ar Strīķi

1 komentārs
Tiesa nepieņem KNAB pieteikumu pārtraukt darba attiecības ar Strīķi
Foto: LETA

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa nepieņēma Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pieteikumu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar KNAB amatpersonu Jutu Strīķi.

Kā aģentūra LETA noskaidroja tiesā, pieteikums ticis iesniegts 20. martā, tomēr tiesnese nolēma pieteikumu nepieņemt, jo tas nebija konkrētās tiesas piekritības jautājums. Tagad par šo lēmumu gan ir iesniegta blakus sūdzība, kas nosūtīta uz Rīgas apgabaltiesu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šorīt biroja priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” sacīja, ka darbavietā sveicinās ar Strīķi, kura tagad ir pazemināta amatā. “Varu jums pateikt, ka darbā es viņu [Strīķi] redzu, sveicinos, bet amata pienākumus viņa nepilda,” apgalvoja Streļčenoks.

Viņš akcentēja, ka birojā kopumā ir tikai divi līdz trīs cilvēki, kuri negrib pildīt amata pienākumus. “99% no darbiniekiem nāk uz darbu strādāt. Šinī situācijā esmu pateicīgs gan [korupcijas] novērsējiem, gan apkarotājiem, operatīvajiem [darbiniekiem], izmeklētājiem par to, ka viņi, nākot uz darbu, tiešām pilda savus pienākumus,” sacīja KNAB priekšnieks.

Jau ziņots, ka Streļčenoks atbrīvoja Strīķi no biroja priekšnieka vietnieka amata, taču tiesa šo lēmumu atcēla. Streļčenoks pērn 11. jūlijā parakstīja rīkojumu par toreizējās savas vietnieces disciplinārsodīšanu un nolēma viņu pazemināt amatā par juristi uz diviem gadiem un sešiem mēnešiem, sākot ar 21. jūliju.

Šogad februārī KNAB lūdza KNAB amatpersonu un darbinieku arodbiedrībai vērtēt iespējamos Strīķes darba pārkāpumus un sniegt arodbiedrības piekrišanu izbeigt darba tiesiskās attiecības starp KNAB un Strīķi. Arodbiedrība šādam lūgumam nepiekrita.

TOP komentāri

  • 2$$
    0 0 0

    2$$

    cik pareizi saprotu tad kamēr pastāvēs vienotība tikmēr strīķe būs neatlaižama !!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl