Teritoriālā reforma: kā izskatītos jaunā Latvijas karte ar 35 novadiem

Otrdien, 10. aprīlī, plkst. 12.00 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) telpās prezentēta izstrādātā pašvaldību teritoriālā karte, kurā pašvaldību skaits samazināts no 119 līdz 35.

Atpakaļ uz rakstu

25 komentāri

 • @p_eteris

  @p_eteris

  Pūce nerunā par darba vietām , bet pļerzā par reformām , kur viegli būs ar bratamiem izķeselēt naudu priekš reformām. Izveidot darba vietas šim zellim ir par grūtu! Pie tā ir JĀSTRĀDĀ.Visgrūtāk NOVADIEM BŪS IZZĪLLĒT, KURAS PARTIJAS NOKĻŪS KOALĪCIJĀ. nOVADI, KURIE NEIEIES PARTIJU KOALĪCIJĀ TIKS ATSTĀTI PIE BADA MAIZES UZ 4 GADIEM! TĀDA IR LATVIJAS KORUMPĒTĪBAS PRAKSE!
 • Anita
 • andis

  andis

  Toreiz cītīgi saskaldīja rajonus, salika pa novadiem pagastus, pārtērēja kaudzi naudas darbu veikšanai. Tagad pagastus līmē atkal kopā, tikai nebūs rajoni, paliks novadi. Atkal naudas pārtērēšana.
  Tikai un vienīga naudas mazgāšana, ik pēc pāris gadiem.
 • KASPARS

  KASPARS

  Un atkal naudu (mūsu naudu) tērēs kautkādi maigi izsakoties ŽUĻIKI . Tiešām, vai dzīvojam korumpētu noziedznieku valstī !?!?
 • alda

  alda

  Latvijas izsaimniekotājus vajaga likt aiz restēm viens no tiem ir Dūklavs.
 • Artis

  Artis

  Studijā iepriekšējos pašvaldību teritoriālās reformas veicējus. Likt viņiem no savas kabatas segt visas ar jauno reformu saistītās izmaksas, ja jau pēc divdesmit gadu maldīšanās atgriežamies pie pārbaudītām vērtībām, ne jau bez aprēķina un saprāta izveidotas. Padomju laikos vienreiz tika apvienoti mazāki rajoni lielākos, lai kopumā efektīvāka būtu teritorijas apsaimniekošana, ceļu infrastruktūras uzturēšana u.t.t.
 • Mairis Krupenčiks

  Mairis Krupenčiks

  Naudu no ES projektiem apguva pa kabatām,21 gadā projekti beidzas tagad rajonos atpakaļ lai gali ūdenī
 • Linda Miezīte

  Linda Miezīte

  Kāpēc vispār vajadzēja šādu cirku no rajoniem uz novadiem un tagad atkal uz apvienošanos. Tiešām nav kur naudu likt? Tā ir mūsu nauda, ko maksājam.
 • Imants Kvēps

  Imants Kvēps

  Galīgi nepārliecinoši - pirmais jāskata ceļu tīklojums - Robežas pa republikas nozīmes ceļiem un tad manīs cik to pleķīšu ko komandēt īsti būs...
 • S
  +10 +10 0

  S

  Kartē izskatās normāli, līdzīgs bij. rajoniem, bet ne vienmēr agrākais,padomju laika, ir slikts.Ja tikai centri saimniekotu tā, lai nomales nepaliek par galīgiem nosturiem.Ar kartes mainīšanu vien attīstiba nesāksies. Pārāk ilgi lauki ir mērdēti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!