Teju visi potenciālie premjeri uzskata, ka algas ministriem nav jāceļ

Komentāri

Vairākkārt izskanējusi informācija, ka nepieciešams paaugstināt ministru algas, jo Latvijā ministri saņemot zemākas algas, nekā viņu kolēģi citās Baltijas valstīs.

LNT rīkotajās ”Līderu debatēs” uz jautājumu, vai ministriem algas būtu jāceļ, teju visi potenciālie premjera amata kandidāti norāda, ka algas ministriem nav jāceļ. . Mārtiņš Bondars no ”Latvijas Reģionu apvienības” norāda, ka ministru algām jābūt tādām, lai viņi būtu konkurētspējīgi ar saviem kolēģiem citās valstīs.

”No Sirds Latvijai” premjera amata kandidāte Inguna Sudraba norāda, ka :”Darbu labi var izdarīt tikai motivēts cilvēks.”

Pret ministru algu celšanu ir  ”Zaļo un Zemnieku savienības” premjera amata kandidāts Aivars Lembergs. Viņš norāda, ka ministru algas nav iespējams celt. ”Jāmaksā par padarīto darbu. Finanšu ministrijai algas ir celtas par 32%, bet Aizsardzības ministrijai par 4%. Kāpēc tā,” vaicā Lembergs.

Rīgas mērs, partijas ”Saskaņa” premjera amata kandidāts Nils Ušakovs:”Ja Tu esi politiķis un Tev ir ambīcijas, tas nozīmē, ka ir jāpieņem to atalgojumu, ko piedāvā.”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl