Tavars tiek atkārtoti ievēlēts LZP valdē; Emsis uzskata, ka partija ir briesmās

Komentāri

Par Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Edgars Tavars. Tā izlēma 28. kongresa delegāti, kas norisinājās Ādažos.

Vairāki partijas biedri kritizēja pašreizējo partijas darbību un izteica bažas par pašvaldību vēlēšanu iznākumu. Neapmierinātību pauda arī otrs kandidāts uz valdes priekšsēdētāja amatu, viens no partijas dibinātajiem Indulis Emsis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šobrīd es redzu ka partija ir briesmās. Ingmārs pieminēja partijas skeletu, kurš vairs nenes partijas biedru daudzumu. Mīļie cilvēki, mēs dzīvojam [ar to] kuru es savā laikā uzrakstīju. Un tajā pamatprogrammā līdz šai baltai dienai nav izmainīts ne vārds,” teica Emsis.

15 gadu laikā partijas biedri skaits pieauga par sešām reizēm. Tagad Latvijas zaļajā partijā ir 804 biedri, kas priek;s Latvijas ir daudz. Pārvēlētais valdes priekšsēdētājs grasās uzlabot sadarbību ar reģioniem. Bet tagad galvenais uzdevums – nākt pie varas pēs iespējas lielākā skaitā pašvaldībās.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl