TAVA direktors Slokenbergs iesniedzis atlūgumu

0 Komentāru
TAVA direktors Slokenbergs iesniedzis atlūgumu
Tūrisma attīstības valsts aģentūras direktors Armands Slokenbergs. (Foto: LETA)

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) direktors Armands Slokenbergs iesniedzis Ekonomikas ministrijā iesniegumu par savu atbrīvošanu no amata, informēja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

A. Slokenbergs vēlmi pamest amatu pamatojis ar nogurumu. Tāpat viņš minēja, ka viņam zudis entuziasms par veicamajiem darbiem, kāds bijis stājoties amatā pirms pieciem gadiem, skaidroja ekonomikas ministre.

Trešdien D. Reizniece-Ozola plāno tikties ar tūrisma nozares pārstāvjiem, lai pārrunātu kā rīkoties tālāk un vai nozarē nepieciešamas reformas.

Pašlaik par valsts tēla veidošanu atbild vairākas organizācijas – TAVA, Latvijas Institūts, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. TAVA likvidācija netiek plānota, uzsvēra ministre.

 

Pērn septembrī Slokenbergs apliecināja, ka acīmredzot tiekot meklēti kādi specifiski apstākļi, lai viņu aizrotētu no TAVA direktoru amata.

Valdībā bija iesniegs priekšlikums pārcelt viņu darbā uz Ārlietu ministrijas pārraudzībā esošo Latvijas Institūtu. Pērn septembrī bija jālemj par Slokenberga pārcelšanu darbā Ārlietu ministrijā, tomēr, sākoties valdības sēdei, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) lūdza šī jautājuma izskatīšanu uz nenoteiktu laiku atlikt. Arī toreizējais ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (V) informēja, ka ir parādījušies jauni apstākļi, tāpēc tos nepieciešams izvērtēt un tikai tad var sekot turpmākā rīcība.

Pret savu pārcelšanu jaunajā amatā iebilda arī Slokenbergs.

0 Komentāru